ADVENT U OZANI


Poštovani,                             

kao i proteklih godina i ove uoči Adventa realiziramo projekt “Advent u OZANI” koji povezuje u kreativnom stvaralaštvu naše korisnike i sve učesnike radionice – prijatelje „OZANE“.

Osim socijalne, projekt ima i humanitarnu vrijednost, budući da su prigodnom prodajom dosad prikupljena sredstva,  korištena za  pomoć obiteljima slabijeg socijalnog statusa, članova Udruge, za opremanje radionica, održavanje prostora, kupnju opreme, obnovu podnih obloga i sl.

Ove bismo godine prikupljena sredstva usmjerili za troškove provođenja redovitih programa, a posebno pokrivanju režijskih troškova koji su veliki u ovo doba godine.

Vjerujući u Vašu spremnost da podupirete djelatnosti kakve provodi naša Udruga, te podržavate i ovogodišnju prigodnu prodaju, nudimo Vam ADVENTSKE VIJENCE, ARANŽMANE i VIJENCE ZA VRATA izrađene u našoj radionici, kako biste u pravo vrijeme imali prikladno ukrašen  dom za vrijeme Adventa i Božića.

Primjerke  vijenaca nastalih  prošlih godina, možete vidjeti ovdje te na FB: Udruga-Ozana

Upozoravamo: Novonastali vijenci i aranžmani mogu biti slični prošlogodišnjim, ali ne identični jer je svaki od njih unikatan rad kreativnih stvaraoca.

Ukoliko podržavate ovaj naš projekt, molimo Vas da ispunite NARUDŽBU koju možete preuzeti ovdje: NARUDŽBA 2017  te nas kontaktirajte telefonom- 01/6152946 ili e-mail-om: ozana.udr@hi.t-com.hr, kako bismo mogli udovoljiti Vašim zahtjevima. (Najkasnije do 28.11.2017.)

Izrađivat ćemo vijence 01.12. i 02. 12. 2017. u novom prostoru u Ulici grada Vukovara 235;  tel: 01/8894233

Kad Vaš vijenac bude gotov, pozvat ćemo Vas telefonom da ga preuzmete. Platiti možete  na blagajni pouzećem ili virmanom na račun „OZANE“ – IBAN:HR1223600001101403726, Zagrebačka banka (s podacima uplatitelja-ime i prezime, adresa, OIB-kako bismo vam mogli  ispostaviti račun).

 Unaprijed Vam zahvaljujemo i srdačno Vas pozdravljamo, te Vam šaljemo tople čestitke za nadolazeće blagdane!

Za male i velike OZANOVCE                                                                   Tajnica  „OZANE“:

                                                                                                                    Valentina Kovačec  

Galerija