• Lijepo je kad možete uživati u plodovima svog rada, zar ne? U našem povrtnjaku sve lijepo napreduje…U lipnju smo odaslali SOS za OZANU. Naime zbog kompleksne situacije u državi i gradu, održivost našeg predškolskog programa, kojim skrbimo o djeci s poteškoćama u razvoju, u ovom času postala upitna.
  Naš rad s korisnicima je neposredan i svakodnevan, već punih 29 godina i teško je održiv bez sredstava za život.
  Stoga smo ispred našeg prostora u Ulici grada Vukovara 235 organizirali prodajnu izložbu kako bismo prikupili potrebna sredstva.
  Uvijek nam možete pomoći i direktnom donacijom na IBAN: HR1223600001101403726
  Hvala Vam što ste nas punih 29 godina podržavali i pratili naš vrijedan rad, hvala Vam što ste s nama i u ovom teškom trenutku.

  27.07.20. Ima li ljepšeg načina da započnete tjedan od preuzimanja kvadrata i predaje gotovih deka? Veliko hvala INA Klubu volontera, koji su se uhvatili igala i heklica i izradili mnoštvo kvadrata! Hvala Mariji iz udruge Veliko srce što nam je organizirala i prevezla deke u Kosnicu, u Prihvatilište za beskućnike Crvenog križa! Hvala svima koji i dalje pletu kvadrate i spajaju ih u deke za potrebite. Nastavite samo tako dalje!
  Upletimo se!