• Mala, prijateljska djela imaju moć da preokrenu nečiji dan a ponekad i ne samo dan, nego i način gledanja na život. Nasumična djela dobrote jednostavan su način da ovaj svijet učinimo ljepšim, a upravo nam je to sada svima potrebno! Želja nam je izraditi što više šalova koje bismo jednog zimskog dana ostavili na vidljivom mjestu u gradu, zajedno s toplim porukama, te osobi koja ga pronađe izmamili osmijeh na lice

P.S. akcija je nastala po uzoru na “I’m not lost scarf”

  • U studenom nastavljamo vrijedno reciklirati traper u sklopu projekta „ Rastavi me sastavi me“ kojeg financijski podržava Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.  I  HTV je zabilježio naš projekt i mogli ste nas gledati u emisiji “Kod nas doma

Hvala svima koji su donirali stari traper.

  • Fotograf Damir Tiljak zabilježio je aktivnosti u našim radionicama, a mi se zahvaljujemo na predivnim fotografijama.
  • I u ovom mjesecu smo nastavili sa zvukoterapijom u sklopu projekta „Zvuk iscjeljuje i povezuje“ kojeg financijski podržava Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike. Zvukoterapiju smo ponudili i roditeljima odraslih korisnika. Kažu da su uživali.
  • U sklopu partnerstva sa Hrvatskom Orff Schulwerk udrugom – HOSU imali smo i muzikoterapiju. HOSU nam je približila umjetničko stvaralaštvo i kreativno izražavanje.