03.12.2019.

 • Dok je naša Ivana jučer predstavljala kampanju “Upletimo se” i terapeutske učinke pletenja i kukičanja na okruglom stolu u KD V Lisinski povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, nama su se na radionici vunenih kvadrata u Štrikeraj café-u pridružile djelatnice Ureda pravobraniteljice za osobe s invaliditetom.

06.12.2019.

 • Sudjelovali smo na svečanosti povodom Međunarodnog dana volontera u INI.

07.12.2019.

 • Bili smo na međunarodnom natjecanju Swimming festival for disabled person u organizaciji Dubrava Swim Club.
 • Otkrili smo i naše veliko vuneno božićno drvce ljubavi i zajedništva! 🎄 Još jednom veliko hvala svima koji su podržali našu kampanju, koji su aktivno pleli i kukičali te doprinijeli izradi ovog veličanstvenog drvca i toplih deka za beskućnike grada Zagreba. Hvala i Ministarstvu za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, Uredu za udruge Vlade RH, Hrvatskoj udruzi za odnose s javnošću – HUOJ i CTA komunikacijama, koji su omogućili ostvarivanje kampanje “Upletimo se”. Šaljite i dalje kvadrate jer nećemo stati s izradom dekica dok ne potrošimo i posljednji kvadrat!

09.12.2019.

 • Proslavili smo rođendane svih rođenih u prosincu.

11.12.2019.

 • Prve deke predane su onima zbog kojih ste se svi vi upleli s nama! Daliborka, Dragan, Denis i Mile posjetili su nas u Štrikeraj café-u (neki se i prisjetili pletenja) i preuzeli svoje deke. Hvala im na ugodnom druženju.
 • U Slovenskom domu održan je IX Salon fotografije udruge FIJAKER iz Zagreba: MINIJATURE 2019. Naši korisnici imali su tim povodom i glazbeni nastup.

14.12.2019.

 • Sudjelovanje naših štićenika u PK Natator – pokazno klupsko natjecanje.

15.12.2019.

 • Naš je rad prezentiran na priredbi Kluba ritmičke gimnastike AURA u dvorani Cibona.

16.12.2019.

 • Otvorili smo našu božićnu izložbu “Božić u krilu Zemlje”. Zastupnica gospođa Ljubica Lukačić, izaslanica Predsjednika Hrvatskog sabora, gospodina Gordana Jandrokovića otvorila je izložbu, a u ime gradonačelnika gospodina Milana Bandića i u ime  Grada Zagreba, kao izaslanica, programu je nazočila gđa Marinka Bakula Anđelić, zamjenica pročelnice Gradskog ureda za  socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom. Otvaranje izložbe je bilo popraćeno svečanim programom naših štićenika kroz prigodni recital i zbor. Više na linku: https://www.udruga-ozana.hr/program-za-mlade-i-odrasle-osobe-s-it/bozic-u-krilu-zemlje-2/

17.12.2019.

 • Završavali smo radove koje smo započeli kroz radionice u OŠ Voltino povodom njihovog božićnog sajma.

19.12.2019.

 • Božićni štrikeraj.

20.12.2019.

 • Nazočili smo božićnom sajmu i završnoj priredbi u OŠ Voltino, a dio korisnika bio je u Waldorfskoj školi na pastirskoj igri „Rođenje Kristovo“.

23.12.2019.