• Naše drvce ljubavi, zajedništva i zahvalnosti više ne stoji na Europskom trgu, i više zapravo i ne postoji. Iako smo pomalo tužni zbog toga istovremeno nam je i drago jer sada će kvadrati upleteni u njega biti upleteni u deke za beskućnike, što nam je i bio cilj.
    Hvala Uredu za udruge Vlade Republike Hrvatske, hvala Hrvatskoj udruzi za odnose s javnošću, i ogromno HVALA agenciji CTA komunikacije! udruge.gov.hr
  • 7.1.-2.2.2020. radovi korisnika OZANE bili su izloženi u Knjižnici Sloboština pod naslovom „Dok nas Božić grije“
  • 10.01.2020. gostovali smo u emisiji Normalan život Normalan život
  • 17.01.2020. posjetili su nas gospodin Ilija i naš dragi Mile iz Uličnih fajtera. Gospodin Ilija preuzeo je svoju deku s nadom da će mu donijeti upravo ono što na njoj i piše i što je u nju, zahvaljujući svima vama, upleteno.
  • 22.1.2020. naši korisnici posjetili su Knjižnicu Sloboština u kojoj se održavala naša izložba i voditeljica knjižnice za njih je pripremila prigodan program (bilo je vrlo veselo)
  • 23.1.2020. naše smo programe predstavili na Studijskom centru socijalnog rada, studentima druge godine, u okviru kolegija „Socijalni rad s obitelji“
  • 25.01.2020. Kampanja „Upletimo se!“ u kojoj su građani Hrvatske i ostatka Europe ispleli i iskukičali više tisuća vunenih kvadrata kako bi se oni kasnije spojili u tople deke za zagrebačke beskućnike nastavlja sa solidarnošću prema našim sugrađanima koji trebaju pomoć! U organizaciji Humanitarne udruge Fajter u prostoru “OZANE” na adresi Ulica grada Vukovara 235 održalo se prikupljanje i podjela hrane, lijekova, higijenskih potrepština i drugih donacija beskućnicima. Tom prilikom dijelili smo i DEKE koje još uvijek nastaju kroz akciju “Upletimo se!”.
  • 27.1.2020. proslavili smo rođendane svih korisnika rođenih u siječnju
  • 30.1.2020. filcali smo sa učenicima u O.Š. Voltino.