Naše drvce ljubavi, zajedništva i zahvalnosti više ne stoji na Europskom trgu, i više zapravo i ne postoji. Iako smo pomalo tužni zbog toga istovremeno nam je i drago jer sada će kvadrati upleteni u njega biti upleteni u deke za beskućnike, što nam je i bio cilj. Niz deka je još u raznim fazama završavanja. Biti će ih na kraju mnogo više nego što smo se uopće usudili pomisliti… Hvala vam svima od srca!

Hvala Uredu za udruge Vlade Republike Hrvatske, hvala Hrvatskoj udruzi za odnose s javnošću, i ogromno HVALA agenciji CTA komunikacije! udruge.gov.hr

  • 10.01.2020. gostovali smo u emisiji Normalan život Normalan život
  • 17.01.2020. posjetili su nas gospodin Ilija i naš dragi Mile iz Uličnih fajtera. Gospodin Ilija preuzeo je svoju deku s nadom da će mu donijeti upravo ono što na njoj i piše i što je u nju, zahvaljujući svima vama, upleteno. Okvirno smo dogovorili i novu primopredaju, o kojoj ćemo vas još obavijestiti. A mi uz pomoć vrijednih ruku nastavljamo i dalje spajati deke…
  • 25.01.2020. Kampanja „Upletimo se!“ u kojoj su građani Hrvatske i ostatka Europe ispleli i iskukičali više tisuća vunenih kvadrata kako bi se oni kasnije spojili u tople deke za zagrebačke beskućnike nastavlja sa solidarnošću prema našim sugrađanima koji trebaju pomoć! U organizaciji Humanitarne udruge Fajter u prostoru “OZANE” na adresi Ulica grada Vukovara 235 održalo se prikupljanje i podjela hrane, lijekova, higijenskih potrepština i drugih donacija beskućnicima. Tom prilikom dijelili smo i DEKE koje još uvijek nastaju kroz akciju “Upletimo se!”.

Hvala svima koji su se upleli s nama!