• 06.02.2020. Znate li za Misionarke ljubavi? Između svega ostalog dobra koje čine one pripremaju besplatne tople obroke i nude prenoćište za beskućnike. U prenoćištu će se beskućnici sada pokrivati dekama koje smo uz vašu pomoć napravili.
  • 07.02.2020. posjetili smo OPG Kordić farmu Raspjevana koza, gdje su nam poklonili stroj za predenje vune kako bi se još bolje uplitali  https://www.youtube.com/watch?v=1fpOaOS-YfA&feature=youtu.be
  • 12.02. i 19.02.2020. XV. gimnazija se uplela s nama… Fotografije, koje su također djelo jednog od učenika, govore više od riječi.
  • 13.02.2020. Našoj akciji Upletimo se! pridružile su se i studentice Učiteljskog fakulteta pod vodstvom svojih profesorica  Majde Rijavec i Lane Jurčec u sklopu izbornog kolegija Psihologija volontiranja. Na kolegiju je 30 studentica UFZG -a i 3 gošće studentice s Akademije dramskih umjetnosti (ADU).
  • 19.2.2020. filcali smo sa učenicima u O.Š. Voltino.
  • 22.02.2020. Još nekoliko naših deka pronašlo je put do onih kojima su potrebne i kojima će grijati i tijelo i dušu. Hvala Maji Sever i grupi Ljudi za ljude.
  • 24.02.2020. proslavili smo rođendane svih korisnika rođenih u veljači i bili smo na koncertu SKUD-a Ivan Goran Kovačić i Dječje grupe FA IGK „Pokladni i drugi tradicijski običaji Hrvatske“ u KD Vatroslav Lisinski
  • 24.02.2020. proveselili smo se i proslavili Fašnik uz maske, uštipke, krafne, glazbu, ples i tombolu
  • 28.02.2020. sudjelovali smo na radionici „Pristupačnost osobama s invaliditetom“ u HZJZ A. Štampar sa izlaganjem „Poteškoće s kojima se susreću osobe s intelektualnim poteškoćama u svakodnevnom životu“.
  • Išli smo u šetnje na Jarun i Bundek