I mi se, kao i svi, nastojimo prilagoditi novonastalim okolnostima, i za naše korisnike, koji ne mogu dolaziti k nama na poludnevni boravak, osmislili smo načine kako im se približiti u njihovom domu, pružiti im psihosocijalnu podršku, ali i zadati zadatke koji će ih okupirati. Čujemo se s njima svakodnevno telefonom, dopisujemo, whatsappamo, skypamo, a nekima zadatke nosimo na kućni prag kako bi mogli i kod kuće nastaviti plesti, vesti, crtati, vježbati, plesati… Potičemo ih da pomažu ukućanima  u kuhanju i pospremanju, a oni koji imaju vrtove pomažu i u vrtlarenju.

Naš predškolski program redovito kontaktira sa roditeljima te snima i šalje materijale za svakog pojedinog korisnika, izrađuje igračke, didaktička pomagala i pomoćna pomagala.

Naše objave možete redovito pratiti na našoj FB stranici.

U svemu što radimo poštujemo upute Nacionalnog stožera.