Predškolski program nastavlja sa aktivnostima. Naravno, sve je prilagođeno trenutnoj situaciji.

Naše djelatnice snimaju video materijale za tekući mjesec. Mnogobrojne videosnimke pomažu djeci da ne zaborave toplinu našeg prostora – sobe i da nastave sa aktivnostima programa, ovaj put kroz igru kod kuće.

Individualizirani pristup sada posebno dolazi do izražaja. I inače nam je suradnja s roditeljima izuzetno bitna a tijekom ovog perioda svakodnevno se razmjenjuju informacije s roditeljima, ponajviše oko organizacije i uspostavljanja dnevnog ritma djeteta, pojašnjavanja pojedinih aktivnosti i uputa kako ih s njihovim djetetom provesti. Roditelji sakupljaju materijale nastale tijekom aktivnosti s djecom te ćemo ih, kad se svi ponovno okupimo, zajedno pregledati i osvrnuti se na ove dane.

Hvala svim roditeljima na suradnji!

P.S. naše djelatnice vrijedno izrađuju i osmišljavaju i nove didaktičke materijale.

Pazite na sebe i one oko sebe!

Vole vas Vaši mali Ozanovci